Bize Ulaşın Tel: 0535 288 66 66 


Ambarlı Limanı Türkiye’nin en büyük, dünyanın ise en büyük 48. limanıdır. Ülkemizin ithalat ve ihracatında önemli bir paya sahip olan Ambarlı Limanı aynı zamanda bir aktarma limanıdır. Ambarlı gümrüğü nakliye taşımacılığında en uygun fiyat garantisiyle hizmet vermekteyiz. Trans Boğaziçi nakliye hizmeti için bizlere 7/24 ulaşabilirsiniz.


Trans Boğaziçi Nakliyat firması olarak; gümrük firmalarına 15 seneyi aşkın süredir devam eden hizmetimiz ve referanslarımız bulunmaktadır. Ambarlı gümrüğü ve diğer liman nakliyecileri olarak; serbest ve gümrüklü depolama, konteyner ve yük taşımacılığı hizmeti vermekteyiz. Dünyanın tüm limanlarından, tecrübeli ve alanında uzman personelimizle konteyner taşımacılığı alanında müşterilerimize kaliteli ve güvenilir hizmetler sunuyoruz. Konteynerlerımız, standart ölçülerde üretildikleri için çok çeşitli şekilde yüklenebilir, farklı araçlara aktarılabilir, bu sayede verimli bir taşıma sağlarlar. 

Ambarlı gümrüğü depolama hizmetlerimiz, Ambarlı limanı nakliye bölgesindeki siz değerli müşterilerimize 7 gün 24 saat, kalite ve güvenilirliği ön planda tutarak sunulmaktadır.


ambarlı konteyner taşımacılığı, ambarlı limanı nakliye, ambarlı limanı konteyner taşımacılığı, ambarlı liman nakliye, ambarlı liman nakliyecileri, ambarlı konteyner nakliyecileri, ambarlı gümrük nakliye, liman nakliye, ambarlı gümrüklü depolama, ambarlı gümrüğü, ambarlı gümrüğü nakliye, ambarlı gümrüğü serbest depolama, ambarlı yük taşımacılığı